Tokat-Reşadiye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilişim Teknolojileri Alanı 12-D Sınıfı

Tokat-Reşadiye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilişim Teknolojileri Alanı 12-D Sınıfı

Gökhan KILIÇ-Recep TÜRK

AnasayfaKapıTakvimGaleriSSSKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Leman Sam-Kıyamam Sana
Çarş. Mart 17, 2010 5:48 pm tarafından BTA

» Leman Sam-Rüzgar
Çarş. Mart 17, 2010 5:47 pm tarafından BTA

» Komik Videolar 3
Çarş. Mart 17, 2010 5:44 pm tarafından BTA

» Komik Videolar 2
Çarş. Mart 17, 2010 5:43 pm tarafından BTA

» Komik Videolar 1
Çarş. Mart 17, 2010 5:41 pm tarafından BTA

» Leman Sam - Anladım
Salı Mart 09, 2010 6:32 pm tarafından BTA

» Alışveriş Merkezinde Kız Kavgası
Ptsi Mart 08, 2010 11:35 am tarafından BTA

» Canı Sıkılan Anket Çözmeye
Cuma Mart 05, 2010 12:29 am tarafından BTA

» Samsung B3410W Ch@t
Perş. Mart 04, 2010 11:34 pm tarafından BTA

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forumlar
Ortaklar
bedava forum

Paylaş | 

Battlefield: Bad Company 2 (PS3)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
BTA
Admin

Nerden Nerden : TOKAT/Reşadiye

MesajKonu: Battlefield: Bad Company 2 (PS3)   Perş. Mart 04, 2010 12:18 am

Her Seyi Yıkmak İcin Kusursuz Bir Operasyon Planladık

Kasım'ın 19’unda Bad Company 2 multiplayer tamamen çıktığında playstation 3 oyuncuları özel bir haz içinde olacaklar. Xbox 360 kullanıcıları gelecek yılın başlarında farklı bir demo beklerken pc oyuncuları Aralık'ta çıkacak olan beta sürümünü beklemek zorunda. Oyuncular bir sürü araçtan oluşan klasik bir savaş oyunu bekleyebilir ama mükemmel dizayn edilmiş geometri sayesinde Arica Harbor isimli harita da devasal araç savaşları çok daha kaliteli ve sürükleyici. Harita bölümü ortadan ikiye ayıran uzun bir yoldan ve çevresindeki binalardan oluşuyor. Benim oynadığım mod rush olarak adlandırılıyordu bu mod da ise saldırı cephesi ve savunma cephesi olmak üzere iki farklı cephe bulunuyordu. Saldırı cephesinin misyonu düşman karargahlarına saldırmak ve 2 altın nokta diye tabir edilen yerlere tahribat vermek. Bunu bir birçok farklı yoldan yapabilirsiniz. İsterseniz altın depolanmış binaya sessizce sızabilir (yada duvarları havaya uçurup kendi giriş kapınızı oluşturabilirsiniz). Ve içeri girip işinizi bitirmek için c4’leri kurabilirsiniz yada bir kaç top atışından ve bombadan sonra tankı mekana sokarak her şeyi yerle bir edebilirsiniz.

BamBaşka Bir Deneyim...

Oyunda tanklardan hariç hammerlar, atv araçları ve yeni bir araç türü olan UAV’lerin küçük bir versiyonu yer alıyor. Bu aracın saldırı kabiliyeti sınırlı olduğundan dolayı genelde sadece keşif amacıyla kullanılabiliyor. Oyunda kendinizi takım çantası dahilinde ufak çaplı bir roketatar taşıyan mühendis seçerken buluyorsunuz. Bu harita düşman ve dost araçlarından doldurulduğu için bazen kendinizi çarpışmanın tam ortasında bazen de dost araçlara yardım ederken bulabiliyorsunuz. El bombaları bitişiğinizdeki bir tanka bile hiçbir tahribat veremiyor. Bu yüzden Arica çölündeki düşmanı yok etmek istiyorsanız her zaman daha güçlü silahlara sahip olmanız gör ardı edilmeyecek kadar gerekli bir şey. Söylediğimiz gibi bu harita destansı çarpışmalar için mükemmel derecede uygun. Diğer bir yandan da bir tankın içinde sürekli bir yara alma endişesi ile bulunmak ve öyle hissetmek oyundan zevk almamızı sağlayan diğer bir nokta. Benim oynadığım binanın takım çalışmasını desteklemediğini öğrendiğim de hayal kırıklığına uğramıştım. Bu yüzden Kasım 19'da çıkacak olan sürümü daha çok seveceğinizden eminim. Takım arkadaşlarıyla uyum içinde oynamak ve bir saldırı planı yapmak çok daha zor. Beta piyasaya sürüldüğünde işlerin daha iyi olacağını ümit ediyoruz. Tankların arasında benim savunma gücümün daha da geri mevzilere çekildiğini gördüm. Buda savaş haritasını yeni alanlara doğru genişletiyor. Hammer ve atv ler vurulması en kolay ve en az uğraştıracak araçlar. Fakat tanklar ise cehennem gücünün rolünde bu oyunda. Kendime bir roketatar edinmiştim ve en iyi korunabilinecek yerlerden biri olan 2 binanın arasında kendimi savunmaya çekmiştim. Fakat tank mermileri böyle bir durumda bile size mükemmel şekilde zarar verebiliyor. Binalar bir çöp yığınağı haline gelebiliyor ve buda bizim kendimizi savunma durumumuzu sıkıntıya sokabiliyor.

Son Sözler

Arica Horbor haritası daha önce tecrübesi olmayan multiplayer oyuncuları için mükemmel bir tanıtım desteği sağlıyor. Tonlarca aracı küçücük bir boşluğa yerleştirebiliyorsunuz. Ve sonuçlar daha harika olabiliyor. Eger ps3 oyuncusu iseniz Arica Harbor haritası Kasım 19'da elinizde olacak. Fakat Xbox360 yada PC oyuncusu iseniz gelecek sene baslarında çıkacak olan farklı bir demoyu beklemelisiniz. 2010’un mart ayında BATTLEFİELD BAD COMPANY oyunu hakkında daha çok bilgi sahibi olacağız.
http://resadiye-eml.yetkinforum.biz

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Battlefield: Bad Company 2